Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes kislányunk van...

Eszto18 kérdése:

Egy hetes kislányunk van félig leszakadt a köldök csonkja váladékos és büdös. Normális ez? Esetleg van valami komolyabb gond? Forduljunk vele orvoshoz?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Kezeld a köldökecsetelővel minden pelenkázásnál, sőt, alkohollal is áttörölheted. Ha nem javul hétfőig én tuti megmutatnám az orvosnak.
2018. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Hidrogénperoxidot tegyél rá majd alkoholt, meg fog szépen gyógyulni tőle. Minden pelenkázásnál csináld míg nem javul.
2018. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha büdös az már nem valami jó. A kisfiamnak is váladékos volt nagyon megijedtem mert a nagyobbik gyereknél nem volt ilyen. Szóltam is a védőnőnek aki megnyugtatott hogy ez normális és kenjem mimden pelenkázáskor az alkohollal ami köldökápoláshoz van. Szépen rendben jött pár nap alatt. De neki nem volt büdös csak váladékos. Szerintem mutasd meg egy orvosnak
2018. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ügyeletre én nem vinném ezért, csináld amit a többiek írtak és ha keddig nem jön rendbe, mutasd meg orvosnak!

Az én kislányomnak is váladékozott egyébként, hogy büdös volt-e, nem emlékszem. Rendbejött gyorsan, az biztos.

2018. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel és hogyan kezeltétek, mióta hazavittétek a kórházból? Érte víz? Hogyan szakadt le félig? Érte valamilyen fizikai behatás?
2018. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Hiába pontoznak le, nem egy sebet gyógyítottam meg ezzel a módszerrel.


Egyébként voltam már saját sebbel ügyeleten, mert bepánikoltam és ott sem tudnak többet tenni, mint fertőtlenítik. Neked meg szárazon, tisztán kell tartani.


2

2018. aug. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha büdös én elvinném ügyeletre, mert akkor már lehet hogy antibiotikum kell, nehogy keddig gond legyen belőle. Újszülöttel senki nem fog leszúrni hogy minek vitted.
2018. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is bevinném ha már büdös.....
2018. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már rendben van minden szerencsère :)

Nem kapódott le neki hanem magától kezdett el leválni csak hirtelen törtènt a levállás ès azèrt ijedtem meg. Már le esett neki azóta kitisztítottam neki gyönyörű szèpen alkoholal ès már nagyon szèp neki tiszta váladèk mentes ès kezd összeforni. Köszönöm a válszokat :)

2018. aug. 20. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!