Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki nem a babával egy...

Ha valaki nem a babával egy légtérben dohányzik akkor is káros a babára nézve a cigi?

Figyelt kérdés
Utána kézmosás, fogmosás, átöltözés másik ruhába. Anyósom dohányzik és jön hozzánk pár napra mert messze lakik. 3 hetes a baba.
2019. nov. 16. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem lesz semmi baja. Nem fújja rá a füstöt. Mellesleg nagyobb füstöt kap a babád amikor babakocsival tolod az utcán ahol a kocsik járnak.
2019. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Attól hogy cigiszagú az anyós, attól semmi baja nem lenne a gyereknek. Nem tudom, hogy azokat tőle megkövetelitek tőle vagy ő magától csinálja, de ha nekem azt vágnátok az orromhoz én többet át nem mennék. Nem szeretem az olyan szülőket akik megszabják, hogy csak így meg olyan ruhában, hajjal, kutyafa**zal nézheted meg a babát...
2019. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mi szabjuk meg. Ő mondta, hogy nem akar cigiszagúan a baba közelébe menni.
2019. nov. 16. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Bőven elég a kézmosás. Anyukám is kezet mos mai napig, pedig már 3.5 éves a kislányom.
2019. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Így nem lesz semmi baja. Én már annak is örülnék ha anyósom kezetmosni hajlandó lenne. De nem. És úgy fogdossa a gyerek kezét, arcát. Hiába ugatom neki. Inkább a pofamba hazudik hogy persze megmosta. Aztán érzem hogy tiszta cigi szagú az egész gyerek.

Örülj hogy ilyen normális anyósod van

2019. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasni:

[link]

2019. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Parom es anyosom is cigizik. Cigi utan mindig kezett mosnak ha a babahoz nyulnak. semmi baja nem lesz
2019. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért vicces lesz a napi 10 váltás ruha 🤔
2019. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ugy gondolta hogy felvesz egy pulcsit kabatot es akkor a felsoje nem lesz cigiszagu 😀 bar amugy is felvenne mert hideg van kint. En nem varok tole semmit el. Nyilvan a kezmosas alap :)
2019. nov. 17. 12:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem hülyeség a felvetés, hiszen olvastam valahol, hogy a gyerekek összekötik a cigiszagot pl a szülőkkel/nagyszülőkkel, és utána könnyebben rászoknak, mert pozitív emlékeik vannak a szaggal kapcsolatban.
2019. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!