Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokszor nehezemre esik folyton...

Sokszor nehezemre esik folyton beszélni a babához. Nem tudom, mit mondjak neki. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
3 hónapos, tehát sokat még amúgy se fog föl belőle. Amikor csinálok valamit, pl főzök, teregetek stb, akkor mindig kommentálom neki, mit csinálok, vagy amikor öltöztetem, pelenkázom vagy épp játszunk. De kb mindig ugyanazokat ismételgetem. Meg csomószor van, hogy csak néz rám, meg ilyenek... Vagy amikor nyűgösködik és nem tudok vele mit kezdeni. Sokszor beszélgetés helyett énekelni szoktam neki. Szól a háttérben a gyerekzene és úgy énekelgetek neki, ha már tényleg nem tudom, mit mondjak. Nektek ez könnyen megy? Olyan nehéz olyannal beszélgetni, aki nem tud válaszolni
2019. nov. 18. 18:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én képtelen vagyok a semmiről beszélni, így sosem kommentáltam, éppen mit csinálok, amit nem lát. Viszony folyamatosan énekeltem, mondókáztam neki. Mondjuk énekelni "csak úgy" magamnak is szoktam nemcsak fürdés, hanem pl főzés, netezés közben is.
2019. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!