Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért esik nehezemre beszélni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik nehezemre beszélni vagy találkozni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok egyre jobban utalok a barátnőmel lenni vagy beszélni vagyis unalmas és egyre kevésbé szeretek vele lenni nincs hozzá kedvem nem tud érdekelni ha összeveszunk vagy ha megharagszik ez miért lehet előre is köszönöm a választ!
2018. aug. 27. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érzel iránta semmit
2018. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert kiszeretél belőle
2018. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre már tudod a választ! Csak halogatod a kapcsolat végét
2018. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már nem szereted egyáltalán

Hagyd békén

2018. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért vagytok még együtt?
2018. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát azért vagyok még vele együtt mert most olyan időszakban van hogy szó szerint nincs lány barátnője akivel beszélhetne mert összeveszett velük miattam aztán mostanában olyan rossz kedvű emiatt és én így nem merek vele szakítani mert tudom hogy ha ezt is megmondanám neki szerintem rossz vége lenne😕
2018. aug. 28. 00:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szakításnál bizonyos mértékig önzőnek kell lenni. Te nem szereted őt és nem akarsz vele lenni, hidd el neki és magadnak se teszel jót, ha szánalomból vele leszel meg egy ideig.
2018. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!