Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor tényleg nem lehet...

Most akkor tényleg nem lehet baba mellett elektromos szúnyogriasztót használni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem bírjuk elviselni a szúnyogokat. Panelban lakunk, nincs szúnyoghálónk, mert forgós ablakunk van. Szellőztetésnél rengeteg szúnyog bebújik és lehetetlen mindet agyoncsapni. :S A lányom karja már végig sebes a csípésektől, én is szét vagyok marva...egyedül Apa ússza meg az éjszakákat csípés nélkül..a mázlista :P

Szóval éjszaka csukott ablaknál kell aludnunk, ami a meleg miatt elviselhetetlen... Tegnap éjjel Apa már a konyhában aludt, mert ott hűvösebb van. Szóval megoldást kellene találnunk, én a konnektoros szúnyogriasztóra gondoltam, amit nyitott ablaknál is használhatunk. Szúnyog se lenne, meleg se lenne...ám azt olvasom, hogy nem lehet használni ezeket.. Igaz ez? Akkor mi a megoldás? :S Ti mit használtok? 13 hós a lányom


2010. júl. 18. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is a doki azt mondta, a raid night&day használható baba mellett is! Ez oldószer-mentes, préselt homokkal készül.

Én lefekvés előtt szoktam bedugni a konnektorba a szobájában, megy egy órát, aztán amikor leteszem aludni a gyerkőcöt, kihúzom.

Egyébként nekünk van olyan fajta is, ami fénnyel vonzza magához a dögöket, mi csak kint használjuk, mert baromi nagy a fénye. Amellett tutira nem lehetne aludni. És olyan "odasülős, sercegős" hangja van, amikor a dögöket agyonvágja.

2010. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hú ez a megsütős nagyon brutális lehet :P


Egyébként képzeljétek el, Debrecenben nem lehet elektromos szúnyogriasztót kapni. :S

Legalábbis ahová elküldtem a páromat, sehol sem volt. Coop, Spar, Tesco, 2 éjjel-nappali, 2 benzinkút...sehol semmi, max. utántöltő van, de van ahol az sincs.. :S


Van ötletetek hol lehet kapni?

2010. júl. 19. 10:50
 13/15 A kérdező kommentje:
+ DM, Rossmann... most hívott a párom, hogy itt is üresek a polcok :S Szúnyoginvázió van :S elkapkodták az irtószereket :(
2010. júl. 19. 10:52
 14/15 anonim ***** válasza:

akkor nem csak titeket csípnek:)

mi vape-t használunk, konnektorba dugós, valami folyadék van benne. 1-1 szúnyog ha be is téved, megdöglik tőle pár perc alatt. már kb egy hónapja használjuk, 5 hónapos a babám. mondjuk a kiságya a szoba túlsó végében van.

2010. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pécsett is kifogytak a drogériák, viszont egy félre eső helyen lévő Sparban láttam tele polcokat. Sok sikert!
2010. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!