Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez így? Ezért jobb...

Miért van ez így? Ezért jobb venni személyesen ruhát és nem rendelni!

Figyelt kérdés
Kaptunk a kislányomnak kölcsönbe ruhákat! Van közte 74-es pamut bemelegítő, ami talán egy évesen vagy lehet még később lesz rá jó! Most 68-as ruhákat hord, de van közte 74-es is, ezért nem értem a számozást! Rászántam, magam, hogy rendelek a neten ruhákat neki, mert olyan jó áron vannak, a használtak is jó minőségűek, de nem merem, mert megrendelem és lehet fel sem fogja tudni venni...
2010. júl. 18. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
??:)
2010. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mielőtt megveszem, mindig megkérem az eladót, hogy mérjen. váll-ülep, derék stb. hosszt. Hozzá viszonyítod egy olyan ruhához, ami jó rá, vagy kicsit nagy, és kész.
2010. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teszveszen,Vaterán,egyéb oldalakon vagy eleve le vannak mérve a ruhák,vagy megkérheted az eladót,h mérjen.Én is eladok,és minden lehetséges dolgot lemérek mikor felteszek valamit.

Ez,amit írsz,nem új dolog,általában már a legelső ruháknál rájön az ember,h a beleírt méret csak hozzávetőleges.

2010. júl. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!