Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme társkeresőn vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme társkeresőn vagy itt ismerkedni? Vagy inkább személyesen jobb?

Figyelt kérdés
Eddig nem akartam barátot szerezni így nem is mentem sokat bulizni azért nem tudom, hogy előbb személyes ismerkedést próbáljam meg és végső esetben a netet?
2011. jún. 18. 23:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
végső esetben a net. Még úgy is több az esély mintha semmivel nem próbálkoznál. Amugy pedig élőben csakis.
2011. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%

Nincs értelme, mert perverz kiéhezett matyigépek vannak csak többnyire. Tisztelet a kivételnek, de mire kiderül a turpisság általában késő.


24/F

2011. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ja igen ezt a netre értettem, élőben javaslom
2011. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megerősítettétek amire gondoltam! :)
2011. jún. 18. 23:29
 5/24 anonim ***** válasza:
neten ne. ha még vagy is olyan szerencsés hogy egy normális embert fogsz ki, a neten nem lehet megismerni a másikat! még ha sokat beszéltek is, nem adja vissza (teljesen) a személyiséget! majd nagyot koppansz amikor személyesen megismered, mert teljesen más képet festettél magadnak róla, akár külsőre, akár belsőre. (persze ez nem tuti, de azért.. jah)
2011. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ne itt próbálkozz mert sok a perverz pedofil állat...

78/f

2011. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igenis papa! :D
2011. jún. 18. 23:35
 8/24 anonim ***** válasza:

Élőben 1000xer jobb. Persze talán nehezebb is lehet ha rosszul alakult de ne a net legyen a végső tartalék. Nem jársz jól vele, plusz élőben sokkal több tapasztaltatott gyűjtesz és internet egyébként sem pontos világképet nyújt. Ugye ott bármit irkálhatsz, anonymus..


Inkább meg kell próbálni egy társaságot találni akikkel lehet bulizni vagy egyéb közös program. Esetleg bátyád ha van vagy bárki más.

2011. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tettem fel ide GyK-re egy kérdést, ahova sok rendes(?) fiú írt, hogy Ők is hasonló gondolkodásuak, mint én stb.

Nem tudom mennyire igaz amit írtak, de még sosem ismerkedtem (tudatosan) fiúva, ezért félek, ha most belefutok sok olyan emberbe, aki megpróbál kihasználni, akkor az egy életre elveszi a kedvem az ismerkedéstől.

2011. jún. 18. 23:56
 10/24 A kérdező kommentje:
Kockáztassak, hogy hátha nem akarnak rosszat és igazat írtak? Ha igazat írtak, nem akarom megbántani őket, de ha nem?
2011. jún. 18. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!