Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós kislányom napok óta...

2 hós kislányom napok óta nyűgös. Rengeteget sír. Éjszaka is, pedig az éjszakái eddig nyugodtak voltak. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 00:03
 1/3 anonim válasza:
Lehet melege van, a babák is rosszul viselik a hőséget:)
2010. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én már 48 éves nagy baba vagyok, és olyan nyűgös mint a 2 hós kislányod. Ezt a forróságot, már mindenki unja, elviselhetetlen.
2010. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 hónapos babám van az enyém kisfiú, de ő is borzasztóan szenved! Mi vastag kb 80 cm-es vastag tömésfalú házban lakunk, ami bőven le van szigetelve, de sajna így is 27-28 fok van a házunkban. Én úgy enyhítem a kicsi panaszait, hogy mikor le szeretném fektetni szopi után még napközben is megfürdetem. Kicsikét felfrissül ő is. Látom rajta, hogy azonnal megnyugszik, mihelyst vízbe teszem, és átfürdetem. Ha végeztem utána lefektetem aludni, és 5-6 órákat pihen. Ha belegondolok, én is napjában akár többször is lezuhanyzom, hogy én is felfrissüljek, neki is ugyan így igénye van rá ilyen melegben. Csak szegényke még másképp nem tudja közölni.
2010. júl. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!