Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hónapos kislányom az...

6 és fél hónapos kislányom az utóbbi 2 héten rengeteget fent van éjjel és sír. Éjfélkörül ébred és reggelig alig alszik és sír. A hozzátáplálást répával kezdtem délben. Szerintetek mi lehet az éjjeli sírás oka, más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogzás? Éhség? Nem tud kakilni? A répa szorulást okoz. De sztem a legelső.
2009. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Sztem is aktuális a fogzás! Nem nyálzik sokat? Ínye nem sötétpiros?

2009. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dokibá azt mondta, hogy még nincs jele a fogaknak. Még nem duzzadt az ínye. próbáltam zselével kenni hátha az, de az sem használt.
2009. szept. 7. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, van hogy az első ébredés 11-re eik.

Tegnap felkelt éjfélkor és cicizett, majd 3-kor, akkor magunk közé vettük.

Reggel 7 ig kb. félórénként felébredt, mind 3-an baromi szarul aludtunk, az ágy is kicsi hármunknak.

Nekem 4 hónapos koráig tök jól aludt éjjelenként (volt, hogy este 7-től reggel 5-ig fel sem ébredt)

De két hónapja zűrösek az éjszakák, nem tudni, mikor és hányszor ébred, vagy, hogy reggel mikor kel (6-8-ig bármikor)

Hozzátáplálni csak most kezdtem gyümölcsökkel, eddig csak anyatejes volt.

2009. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!