Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A-ra végződő vezetéknévhez...

A-ra végződő vezetéknévhez milyen név illik szerintetek?

Figyelt kérdés

Nekem fiú és lánynévből is leginkább az A-Á-val kezdődő nevek tetszenek (Adél, Adrienn, Ádám, Ábel, stb), de ez nem hangzik rosszul egymás után? Nem "ökögős", hogy ...a Adrienn? ...a Ádám?


Ti ilyen helyzetben milyen nevekben gondolkodnátok?


2019. nov. 23. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyanban ami mássalhangzóval kezdődik.
2019. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk -ki a vezetéknév vége, a kedvenc név Alina volt, de együtt kimondva annyira rossz, hogy elvetettük és mássalhangzóval kezdődő nevet választottunk, hogy ne folyjon össze. Nálad az a,á ugyanolyan nyelvtörő lenne, inkább más irányba kéne elindulni, biztosan találtok passzoló szép nevet.
2019. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Volt egy Varga Andrea nevű osztálytársam, de csak Vargandi-nak hívtuk az a-a miatt. Szerintem jobb egy mássalhangzóval kezdődő, pedig az Adrienn egy nagyin szép név, nekem az egyik kedvencem.
2019. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Á-val még annyira nem is rossz, de az a-A egymás mellett nem túl jó tényleg. Csak egy ötlet; mi lenne, ha pl. a te vezetékneved is kapná a gyerek kötőjelesen? Pl. Varga-Kis Adrienn? Persze ha alapból nem így terveztétek, és nem a te vezetékneved végződik a-ra...
2019. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!