Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú (típusú) a 3...

Milyen márkájú (típusú) a 3 kerekű babkocsid? Meg vagy elégedve vele? Megfordítható rajta a mózeskosár?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 05:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Volt egy mózeskosaras, de lecseréltük mert kinőtte a kisfiam hamar.Még egyszer nem vennék olyat. Az giraffe club volt. Amikor 4 hónapos lett a kisfiunk, akkor vettünk Neki egy Grco Trekkot.Most 5 hónapos. Nagyon jó,imádom tolni, és ahogy látom Neki is kényelmes, mivel nagyon párnázott. Szóval először is Trekkot kellett volna vennem :)


Neked milyen van?

2010. júl. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Quinny buzz. Nagyon szeretem, 1,5 éve használjuk, semmi baja, még 2 gyereket simán kiszolgál mintha új lenne, minden elem huzata gépben mosható így mindig tiszta és a színes sem fakul, pedig a mózest hordozót mindig lebukta, a sport részt meg hetente kell mosnom mert ha elmegyunk fagyizni minden maszatos lesz, és szeretem ha tiszta!

A mózest csak velem szemben lehet rárakni a vázra, de így a jónmert szeretem látni a gyereket ga pici, a mózesből úgy sem lát ki ha nagyobb mert fekszik benne! Szerintem azt mindenki úgy rakja a vázra hogy lássa a babát!

Hatalmas a mózese, simán elfért benne 6 hónaposan!

A hordozóban etettem mikor kezdtük a hozzátáplálást, bent etetőszék hinta volt abban ringattam el, ha mentünk boltba csak kivették a kocsiból ráraktam a vázra! 10 hónapos koráig kényelmesen elfért benne, tovÁbb is jó lett volna csak már ülni akart!

A sportrész mindkét irányból rárakható, 3 pozícióban dönthető kényelmes üléssel, napellenző magassága állítható.

Van a vázon pelenkázótáska nem kell cipelni.

Nekem minden szempontból tökéletes a kocsi, szúnyogháló esővédő van minden elemhez, nagyon könnyű tolni, egy kézzel lehet vele kanyarodni!

2010. júl. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


ez nagyon olcsó én a sportrészt 120.000, hordozó 35.000 mózest 40.000 ért vettem!

2010. júl. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:


[link]


Nem szeretem!

2010. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk pedig ilyen:

[link]

Bp-en vettük a Bergonban, a Szentmihályi úton. Jó nagyok a kerekei, az első kereke fixálható és bolygósítható is, ez nekem azért volt fontos, mert ha rossz terepen megyünk, akkor egyszerűen befixálom és sokkal könnyebb tolni. Van hozzá mózes, sportrész, lábzsák, szúnyogháló, esővédő, pelenkázó táska és a hordozót rá lehet tenni a babakocsi vázára. Valamennyi része mindkét irányban feltehető a vázra, a mózes is. Hordozóstól együtt vettük 112.000,- forintért tavaly nyáron.

2010. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én meg vagyok a kocsival elégedve, csak elég nagy, nem tömegközlekedni való.
2010. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16 hetes kismama vagyok, és nézelődök, hogy milyet kellenne venni. Van már egy kisfiam neki bergon xspr volt, de nagyon nem szerettem. Hatalmas batár, nem fértem be vele sehová. Bár az igaz, hogy 1 évesen is nagyokat aludt benne, neki kényelmes volt.
2010. júl. 19. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!