Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozó és mózeskosár 2 in 1....

Hordozó és mózeskosár 2 in 1. Mi a véleményetek az ilyenről?

Figyelt kérdés

A mózes előnye, hogy vízszintesig dönthető, a hordozó előnye, hogy autóba tehető. Szerintetek ez hasznos? Használatkor mondjuk a babakocsiban vízszintesig van engedve, az autóban 160-170 fokig, ahogy a hordozók.

Biztonságos?

A 70 cm-es hossz (máshol láttam, h ekkora) mennyi ideig elég a babának? Mikor lesz olyan hosszú? Azt írják 1 éves korig, de gondolom előbb lesz 70 cm, nem? (első baba lesz)


[link]


2011. okt. 11. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Se mózest, se hordozót nem fogsz már használni 1 éves korban. Kb 7-10 hónaposan már ül a babakocsiban, a kocsiülést pedig lecseréled majd rendes gyerekülésre.

Ennek tudatában válassz :)

2011. okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én első lányom fél évesen volt 70cm!

Ezt te kell eldöntsd mi lenne a hasznosabb! Sokat autóztok..pl:rokonokhoz??

2011. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam extra nagy, 3 hósan volt 69 cm. biztos addig jó? amúgy nekem nagyon tetszik. akkor lenne jó, ha tudná használni kb. 8 hós koráig, akkor kapna egy új hordozót és egy új babakocsit.
2011. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos fogunk heti 1x legalább autózni, így vmilyen autós cucc tuti kell. Reméltem ki lehet váltani evvel az 1el a két külön részt. Persze, nem akarom egy éves korig ebben használni, de sok babakocsi sportrésze csak fél éves kortól használható, addig vmiben lennie kell a gyereknek és reméltem nem előbb éri el azt a hosszt...A kérdés az lenne, hogy van-e konkrétan vkinek evvel a 2 in 1-el tapasztalata?
2011. okt. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!