Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 héttel szülés után megjöhete...

4 héttel szülés után megjöhetett ha szoptatok?

Figyelt kérdés
Már kis mennyiségű vérzésem volt csak, tegnap viszont elkezdtem élénk pirosan vérezni, folyamatos, ma is tart, teljesen olyan mint egy menstruáció. A babám 100% anyatejes.
2019. nov. 25. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem 1 évig nem jött meg. Barátnőmnek 2 hétig tartott a gyermekágyas vérzés, 2 hét szünet és utána jött meg. Én mentem vele orvoshoz, mert megijedtünk, hogy valami gáz van. Pedig szimplán csak megjött neki. Aztán minden hónapban rendesen jelentkezett a vérzése.

Peched van :(

2019. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon erős vérzésem lett a 4. héten (fél napig óránként kellett betétet cserélnem, görcsöltem is). Utána meg 2 évig nem jött meg, amíg szoptattam, úgyhogy nem is biztos, hogy menzesz volt.
2019. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 héttel szülés után jött meg és rögtön be is állt. Most 9 hónapos a lányom és minden hónapban menstruálok.
2019. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen változó mindenkinél, és terhességenként is lehet különböző.
2019. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, én azt hittem megjott, még a védőnőt is felhívtam, hogy szerinte mi van. Aztán 7 hónapig nem menstruáltam.
2019. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!