Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyerekülést ajánlanátok...

Milyen gyerekülést ajánlanátok ami nem drága de biztonságos?

Figyelt kérdés

11 hónapos a kislányom gyerekülést szeretnénk venni újat, ami árba és biztonságba is jó.

A hétvégén nézegettünk a férjemmel különböző gyereküléseket és sajnos aminek az ára jó lett volna az gyengének tűnt.

Tanácstalan vagyok, nem tudom milyet vegyünk.

Sajnos 15ezrünk van rá ami nem nagy összeg:(.

Ha tudtok hozzá képet linkelni az jó volna:)


2010. júl. 19. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 ért nem lehet új jót venni. szerintem érdemes lenne használtat nézni.
2010. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na és ez ez sem elég biztonságos?

[link]

2010. júl. 19. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó egy 11 hósnak. neki még egyel kisebb való. (még akkor is, ha van 9 kg. Ők még alszanak a kocsiban. olyat vegyél, aminek dönthető a háttámlája. az olcsóbbak közül.
2010. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább:

[link]

vagy:

[link]

2010. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na és az ilyen ülés vagy ez is gagyi?

[link]

2010. júl. 19. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jobb sokkal , de érdemes akkor már olyat venni, ami nem 0-tól van, hanem 9 től ,a gyerekülés mérete miatt, ezt könnyebben kinövi. de mindenképp próbáljátok bele.

ez:

[link]

a mi ülésünk sem isofixes, a férjem egy hevederrel rögzítette az üléshes, tuti biztonságos így.

Szerintem ez megint a reklám, meg az, hogy mennyi pénzt vegyenek el az emberektől.

És később, amikor már csak egy bizt. övvel lesz bekötve egy ülésmagasítón? akkor azzal mi van?

2010. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez is teljesen igaz, később már az ülésmagasító sem lesz biztonságosabb, hát még nézelődöm.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)

2010. júl. 19. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!