Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vulkan óvszerrel kapcsolatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vulkan óvszerrel kapcsolatos tapasztalatok? Mennyire jó/biztonságos? Nekem és a barátomnak sajnos nincs túl sok zsebpénzünk és nem szeretnénk ill. nem is tudunk drága gumira költeni. Ezt találtuk a legolcsóbbnak,300 forint volt 4 darab óvszer. 16/L

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Primeros márkanevűt ajánlom. 6 db 300 Ft, van nagyobb kiszerelésben is és vagy 3 féle (ízesített, recézett...stb). A Sparban lehet kapni. Nekünk bevált.
2010. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Primeros tényleg jó minőségű,ahogy az első válaszoló is írta,ráadásul nagyon olcsó.Erről a vulkánról még nem hallottam.
2010. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

basztikuli..nem lenézlek titeket meg semmi.. de úgy megsajnáltalak titeket amikor ezt olvastam: '...Nekem és a barátomnak sajnos nincs túl sok zsebpénzünk...'


De legalább védekeztek, és tényleg nem lesajnálásból írtam.

2010. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor majd megnézem a sparban amit irtatok.:)
2010. márc. 16. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is használtuk a primeroost. semmi baj nincs vele. Aztáán van még a masculan 10 db os a dm be 799 azthiszem.
2010. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen a masculan is gazdaságos de az nekünk szűk volt. Abból a narancssárga dobozosat próbáltuk.
2010. márc. 16. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
nekünk most lila van vagyis ilyen kékes
2010. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!