Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülést szeretnék a lányomn...

Autósülést szeretnék a lányomnak ami biztonságos, és nem túl drága. Segtenétek?

Figyelt kérdés
9-36 kg.-ig,ezt az oldalt néztem,és itt is az 1,4,és 7.ülést.véleményeket szeretnék!!pro-,és kontra.köszi
2010. okt. 25. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
?
2010. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

[link]

bocsi,lemaradt:)

2010. okt. 25. 23:27
 3/16 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, ott vettük a Bippában. A tulaj a 9-25-öst ajánlotta, ugyanis a legtöbb 9-36 nem dönthető, ahogy az a három sem, amit kinéztél.

Ha nem mentek hosszú útra, és soha nem alszik a lányod a kocsiban, akkor vedd meg csak a nem dönthetőt.

2010. okt. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja, és tulajdonképpen mindegy, hogy melyik, egy kaptafára készültek. Az a lényeg, hogy plüssös huzata legyen, abba kevésbé izzad bele a gyerek.
2010. okt. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Èn is pont most keresek ülést a lányomnak.Èn olyat keresek,ami 9-36kg,Dönthetö legyen ha elalszik,a fejtámlája is dönthetö legyen,na meg majd bírja a strapát,hogy jó legyen a fiamnak is.
2010. okt. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Èn ezen dilemmázok.Elözö voltam....

[link]

2010. okt. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha menet közben lehet megdönteni, akkor jó lehet.
2010. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

szia!

Én is itt vettem az ülést, amit belinkeltél, de a képet most nem találtam ott. Kerestem egy másik linket, a mienk ugyan ilyen. Másfél hónapja vettük, teljesen meg vagyok vele elégedve, könnyű bekötni, nem lötyög, kényelmes a lányomnak, menet közben dönthető, mosható huzata van, 7fokozatban dönthető.

[link]


18000ért vettem. Ennyi volt rá a keret sajnos csak. Én azt vallom, hogy nem biztos hogy biztonságosabb a méregdrága gyerekülés. Amúgy ezt a Top rider márkájút a Piere cardin alapján készítik, ugyan azon a gyártósoron.


A linkeden az első tetszik a legjobban. Fontos hogy a fejtámla része magas legyen, akár melyik mellett is döntesz. :-)

Nem tudom hány kiló a picid még, de nem szeretnél inkább olyat venni ami még dönthető? Az én lányom 10 hónapos, és csak döntve utazik, mert mindig alszik a kocsiban. Persze tudom hogy minden gyerek más és más.

2010. okt. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Én úgy tudom, hogy ami 9-36 kilóig készül, azok közül egyik se dönthető.
2010. okt. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

07.53 vagyok.De hogynem vannak dönthetö ülések 9-36 kg.....

Nézd meg a linket.Èn pont ilyet szeretnék a lányomnak venni.Az jó lesz majd a fiunknak is.Most a lányom ülését kapja meg öcsi,ami olyan mint a tiétek....(utolsóelötti linkje)

2010. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!