Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első kisbabámnak az Anna...

Az első kisbabámnak az Anna nevet adtuk volna, de sajnos meghalt, mielőtt megszülethetett volna. Ha most megint babás leszek, és kislány lesz, adhatom neki az Anna nevet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

szia

nagyon sajnálom-borzalmas lehetett.gyönyörű név-de most nagyon sok van belőle.

sztem Annából csak egy van-akkor lehet,h mindig erre a szörnyűségre fogsz emlékezni.annyi gyönyörű lány név van-sztem válassz másikat-Lilla,Tamara.Laura,Nóra,-nekem ezek tetszenek

2008. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te lelkedtöl függ. az a gyerek meg sem született, és igazábol el sem neveztétek még. de ha te úgy hívod az elhunytat hogy anna elment stb.. akkor nem biztos hogy jó lenne. de ha nem annaként hanem babaként gondolsz rá akkor lehet neki adni. de ezt a te lelkednek kell eldöntenie.


hogy fogsz késöbb gondolkodni?

Anna elment és jött Emma.

Vagy

Elvesztettem a babámat és jött Anna.

2008. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen, tényleg nehéz, és még mindig iszonyatosan fáj, mert mindig rá gondolok, néha csak a "pici"-nek szólítottam, néha babónak, kicsimnek, de gyakran hívta, Annácskának is! A papájától pedig kaptam egy Anna feliratú bögrét is. Nagyon szeretem ezt a nevet, mert a nagymamámé volt, és azt szerettem volna, ha engem is így hívnak, de nem! Nekem még tetszik a Lili is, de az Anna jobban!
2008. nov. 18. 13:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja az Emma is tettszik!
2008. nov. 18. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Először is nagyon szomorú,ami veled történt.Azt mondják,nem szerencsés egy halott baba nevét(még ha nem is viselte,de benned már Annaként élt)a következő babának adni.Ezt én is így gondolom.Annyi szép név van.Ha kislányom lett volna,én is a Tamara nevet adtam volna neki.6 hós fiúcska anyukája
2008. nov. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, tudom h rég írtad ki, de megkérdezném h van már babád? És ha igen milyen neve lett? :$

Egy kíváncsi lány

2010. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
IGEN, van egy kisfiam! most szeptemberbe lesz egy éves, és a Balázs nevet kapta!
2010. júl. 25. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok, és szép nevet is találtatok! =)

Nekem unokatesóm most 1 éves és 1 hónapos, Eszternek hívják.

2010. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!