Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mitől? 11hós...

Szerintetek mitől? 11hós kislány arca tiszta pötty. A védőnő szerint a melegtől/mivel h begyujtottunk/dde én nem vagyok benne biztos!

Figyelt kérdés
Nem evett semmi olyat amitől lehetnének!!Tegnap este mintha a kezén is lettek volna pöttyik...Mit csináljak?Vigyem a gyerekorvoshoz?
2011. okt. 14. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

csípés?mi igy jártunk pár hete fiammal de őt

szúnyog és bolha csípkedte össze,pedig még csak állatot sem tartunk és emeleti lakásban lakunk

2011. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Képzeld, mi is így jártunk! Begyújtottunk, és kijöttek a fiamon a meleg pöttyök. :) Én is sokat gondolkoztam rajta, hogy mitől lehet, de mivel semmi olyat nem ettünk amire allergiás lehetne, ezért én biztos vagyok benne, hogy a melegtől. :)
2011. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem nekünk is a melegtől van...Csípés nem hiszem vagyis nem tudom..Most kezdenek helyre jönni neki remélem elmulik és ha megint begyujtunk akkor tudni fogom h a meleg vagy nem a meleg a bűnős :)
2011. okt. 14. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!