Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem megy oda az apjához?

Miért nem megy oda az apjához?

Figyelt kérdés

Igaz hogy sokáig dolgozik de eddig akárhányszor nyitotta az ajtót Ő már rohant elé.

Most meg semmi reakció, se mosoly, játszik tovább.

A nap hátralevő részében 1x oda megy hozzá, a többi esetben hozzám fut mintha én nem lettem volna itthon egész nap.

Néhány hete csinálja és látom hogy férjemnek rosszul esik.


2019. dec. 5. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, a férjed miért nem megy oda a gyerekhez.
2019. dec. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Vannak "nagyon anyás" korszakok.
2019. dec. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős? Milyen a kapcsolata az apjával? Apa hogyan reagál azon kívül, hogy rosszul esik neki?

Az én fiam nagyon apás. Képes egy-egy hétvége, főleg ha hosszú, után úgy megsértődni az apjára, hogy elment dolgozni, hogy mikor hazajön délután tudomást sem vesz róla. A férjem tudja ennek az okát, nem megsértődik, hanem inkább ő közeledik ilyenkor, még akkor is, ha először ellenállásba ütközik.

2019. dec. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oda megy hozzá férjem de levegőnek nézi, többször is. Próbálja felvenni, befeszíti magát és ordít. 14 hónapos

Eddig nagyon jól elvoltak, bár mindig is anyásabb volt. Most pedig csak akkor megy az apjához ha megsértődik rám mert rosszat csinál

2019. dec. 6. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
De miért kell felvenni? Persze, hogy orsít. Játszik szerencsétlen, el van foglalva a saját kis dolgával majd jön a férjed, aki felkapja. Ne csodálkozz, hogy ordít. Miért nem ül le mellé játszani, kelti fel a figyelmét?
2019. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!