Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legdurvább baba/kisg...

Mi volt a legdurvább baba/kisgyerek-baleset, amiről hallottatok, és meg lehetett volna több figyelemmel előzni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

A hírekben hallottam hogy egy kisgyerek kiesett a 3. vagy 5. emeletről talán tavaly..

és az egyik volt barátom mesélte hogy 2 éves korában lefejelte az üveg asztal sarkát és betört a feje..aranyos kis nyoma van azóta is:)Már 19éves:)Ez 2 éves korában történt!

2010. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Ne haragudj, kérdező, de remélem, nem sok válasz érkezik a kérdésedre...

Szerintem felesleges ilyenekkel idegesíteni az anyukákat, épp elég rémség lebeg a szemünk már így is...

2010. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

most a napokban fulladt bele egy asszem 3 éves kislány egy kerti medencébe. édesanyja és egy másik anyuka a gyerekeivel szintén a kertben voltak, és mégis megtörtént a baj.

de a legdurvább az érkező metró elé guruló babakocsi, Sidney-ben történt pár éve. a gyereknek csodával hatáos módon nem lett komolyabb baja! ha ez az enyémmel történik, valószínű én halok meg szívrohamban, ha utána nem ugrok! mutatom:

http://www.youtube.com/watch?v=LQm25nW6aZw

2010. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, pont a "szem előtt lebegés" miatt kérdezem.

Annyira próbálok előrelátó lenni, és iszonyúan fárasztó, de hát ez van. Én ilyen vagyok.

Csak gondoltam hátha van olyan dolog, amire nem vagyok felkészülve... tudom, hülyeség...

Na mindegy.


Hétvégén Balatonon voltunk, és a kicsim hisztizett, mert ki akart jönni az úszógumiból.

De nem mertem kivenni, mert lefutott az agyamban, hogy mi van, ha kicsúszik a kezemből, és eltűnik a felkavart iszapos, átláthatatlan vízben...

Szóval inkább kimentünk a gyerekmedencébe, ott szabadon jöhetett-mehetett, de ott is volt, hogy elesett, és ivott egy adagot.


Nem ijesztegetős akart lenni a kérdés, bocsánat.

2010. júl. 19. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező nem azért, de MINDEN balesetet meg lehetett volna előzni több figyelemmel. Azért hívják balesetnek. Mondj egy olyan balesetet, amit nem lehetett volna megelőzni.

Úgyhogy valójában nem értem mit akarsz hallani?

Mindig mindenre nem tudsz gondolni, egyébként az a véleményem, ezt felülről a sors irányítja, odafigyelhetsz maximálisan a babádra, ahogy tőled tellik és érheti durva baleset és sz.rhatsz az egészre és életében nem történik vele semmi még komolyabb sebesülése sincs.

Úgyhogy én nem parázom ezen.

2010. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat, nem vagyok rá büszke :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Olvastalak, amikor kiírtad, és - nem rosszindulatúan - mosolyogtam egyet, mert megértem, hogy lelkiismeret-furdalásod volt, pedig hát...

Azért valljuk be, ez inkább egy aranyos kis sztori így már utólag.

Majd elmeséled a manódnak, ha nagyobb lesz, és jókat nevettek rajta!

2010. júl. 19. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!