Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilveszterkor az akkor közel...

Szilveszterkor az akkor közel 6hós kisfiammal egy hétre elutazunk. Miket vigyek amik mindenképpen kellenek majd? Mire figyeljek nagyon?

Figyelt kérdés
Mert azért kicsit tartok tőle. Fog aludni? Megmarad a napi rutinunk kint is? Légyszi írjátok meg a tapasztalataitokat!
2008. nov. 18. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vidd a D vitamint, lázcsillapító kúpot, fájdalomcsillapítót, a fürdetőket, orrszívót, tengervizes orrspray-t, hátha száraz a levegő, a kedvenc alvójátékait, esetleg a rácsvédőjét, hogy otthon érezze magát, meg ami értelemszerűen kell ilyenkor, ruhák, takarók, hálózsák, törölközők, ha már akkor hozzátáplálsz, akkor gyümölcsök, kanálkák, kistányérkák. Én mindig viszem az éjjeli fényét is mindenhová, ha ott is alszunk. A fiamat ennyi idős korában már megzavarta egy-egy utazás, nem is aludt már annyit a kocsiban, és az éjszakák is borzalmasak voltak. Ez nem azt jelenti, hogy nálatok is így lesz, a sógornőmék kislányát a világon semmi sem zökkenti ki a nyugalmából, alhatnak bárhol. A napi rutin talán nem borul, a te személyed a legfontosabb neki, ha te nyugodt vagy, őt sem zavarja majd a változás annyira szerintem.
2008. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Remélem minden rendben fog menni és nem fogja megzavarni a változás!
2008. nov. 18. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól leírta miket kell vinni. Én csak annyit fűznék hozzá, hogy mi nyaralni mentünk egy hétre az akkor 8 hónapos fiammal és nem volt különösebb gond. Az első egy-két napon nem akart az utazóágyban elaludni éjjel, ezért amikor neki eljött az alvásidő, akkor befeküdtem vele az én ágyamba, néztük kicsit együtt a tévét, ő meg fél óra alatt elaludt, aztán betettem az ágyába és kiosontam. Két nap után már aludt az utazóágyban is éjjelente is. De persze ez függ attól is, hogy otthon mihez lett szoktatva.
2008. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!