Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónap múlva kezdem a hozzátá...

1 hónap múlva kezdem a hozzátáplálást. Kezdhetek őszibarackkal? Vagy mindenképpen almával kell kezdeni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Mindegy mivel kezded!Én sütőtökkel kezdtem aztán alma barack,aztán jött a többi!Én nem tartottam be az előírtakat,2,5hós korától eszik bébikajákat 4 hósan főztem neki csirkehús,sárgarépát krumplit és ezt paszíroztam le ez volt az ebéd!Aztán folyamatosan bővítettem zöldbabbal,borsóval..Akár sárgarépával is kezdheted!,10 hós korától azt eszi amit mi!Nem bánom,mert egyáltalán nem lett válogatós és hamar elfogadta a darabos kaját is!Sőt 1 évesen pohárból ivott már egyedül!Már 1,5 éves
2011. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, mivel kezdi, de kezdheted barackkal is, igen :) Azt szokták mondani, hogy az almában nincs allergén, ez lehet egy "alap" gyümölcs, amihez később lehet rakni krumplit, barackot, mindenfélét.

Ettől függetlenül én is barackkal kezdtem, mert szorulós volt a fiam.

2011. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azzel kezdede amivel akarod, én ezekkel kezdtem(többet összekevertem: alma, banán, barack, körte, szőlő leve
2011. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

elsőnek:

2,5 hósan elég meredek volt elkezdeni, a bab emésztúőrendszere nem érett rá, lehet mad pár év múlav lesz "hatása"


Ja az anyém is mindenveő, 1,5 kora óta önállóan, eszik iszik, és fél évig csak anyatejet kapott.

2011. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Az utolsónak:Szerintem meg én döntöm el mikor kezdem,csak azért kezdtem képzeld el mert egy hetet nem kakilt a gyerekem korházba voltunk egy hétig és az orvos javasolta!Amúgy meg mit gondolsz annak idején a mi nagyszüleink min nőttek fel,mert az én anyukám 2 hónapos korától lisztlevesen meg paprikáskrumplin meg satöbbin,és még él és soha semmilyen baja nem volt!
2011. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak, szerinted a környezetedben miért olyan sok a rákos megbetegedés, pont valószínűleg az édesapád idős emberek közt? (55-65)

Lisztleves? Remélem nem teszik kötelezővé a fogyasztását, mert anno csak ezt tudtak enni adni nekik...

2011. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bocs, anyukád korabeli
2011. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

13:49-nak

Én si beleestem ebbe hibába 11 éve, hogy lekezdtem 3 hónaposan, a fiam 11 éves és 10 éve ekcémás.

Nem csak belebeszélek a levegőbe.


Régen eléég tudtalanok voltak az emberek, főleg anők, akik még írni-olvasni sem tudtak, szóval ezt hagyjuk (pálinkás kenyér és tsai)

2011. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne hari de nem állok le veled vitatkozni!Én így csináltam senkinek semmi köze hozzá,csak leírtam a tapasztalataimat,ha nem tetszik ne olvasd el én a kérdésre válaszoltam,te is inkább ezt tedd ne minősíts másokat!Köszi
2011. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hűha! Nem gondoltam, hogy ez lesz ebből a kérdésből...

Köszönöm mindenkinek a KÉRDÉSEMRE válaszolt!

2011. jún. 6. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!