Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire igaz a babona?

Mennyire igaz a babona?

Figyelt kérdés
Mennyire igaz az a babona, hogyha az anyuka édeset kíván lánya lesz ha sósat akkor pedig fiú? 8. hétben vagyok, remélem a következő vizsgálaton kiderül a neme. Nagyon édes szájú vagyok. Viszont mióta várandós vagyok kb rá se tudok nézni.
2019. dec. 11. 09:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Én sem hallottam róla csak mikor kérdezték tőlem, hogy megcsináltam e :D de ennyit tudok.. :D
2019. dec. 11. 17:25
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem kb minden ilyen babonával ellentmond a babám.

Azt mondják a magasan hordott has, a sok rosszul lét, a pattanásosság, az édes kívánás mind kislányra utal. 16 hetesen voltam 4D ultrahangon ott kapásból mondta az orvos hogy biztos kisfiú.

2019. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Gratulálok!! :) Én már nagyon kíváncsi vagyok :)
2019. dec. 12. 09:34
 24/25 anonim ***** válasza:
Nettó baromság. Nem voltam kívánós, fiam lett. A másik kedvencem, amit folyton kérdeztek szülés után, az "uhhh, biztos rettentően égett a gyomrod". Csak mert a fiam hatalmas és rengeteg hajjal született Nem, sose égett. :D
2019. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Urolsó: én sok babonában nem hiszek, de nekem olyan szinten égett a gyomrom, hogy még a szülőszobán is kettesével szedtem a renniet. És hatalmas hajjal született a lányom. Szóval ez nálam pont bejött
2019. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!