Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire igaz a babona?

Mennyire igaz a babona?

Figyelt kérdés
Mennyire igaz az a babona, hogyha az anyuka édeset kíván lánya lesz ha sósat akkor pedig fiú? 8. hétben vagyok, remélem a következő vizsgálaton kiderül a neme. Nagyon édes szájú vagyok. Viszont mióta várandós vagyok kb rá se tudok nézni.
2019. dec. 11. 09:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire kb.
2019. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
50%, hogy bejön, nem? Akinek bejön hisz benne, akinek nem, nem. De jó eséllyel semmi köze a kettőnek egymáshoz, csak le kellett foglalniuk magukat annak idején, amikor még nem volt UH.
2019. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert 2 barátnőm is így volt, hogy sósat kívánt és fiú is. Anya is így volt a 2 öcsémmel. Én is kis fiút szeretnék. De igazából az a lényeg, hogy egészséges legyen :) Csak kíváncsi vagyok, hogy kinek mi a véleménye esetleg tapasztalata
2019. dec. 11. 09:56
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én savanyút és sósat kívántam és lányom lett. Magyarán gondolom semennyire.
2019. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A lányommal állandóan a barbecues mexicorn kukoricát ettem. Volt hogy napi 5 zacskó elfogyott belőle. Se előtte, se azóta, hogy megszültem nem ettem olyat.


Most még csak 7 hetes vagyok, de állandóan sütizhetnékem van, szerintem nálam fordítva működnek a dolgok és ő fiú lesz.


Hát kíváncsi vagyok.

2019. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Fiammal meggyes pitét toltam, volt nap, amikor mást nem is ettem, csak meggyes pitét (édes volt). A lányommal meg savanyúkáposztát paprikába töltve.
2019. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nekem mindenki azt mondja, hogy lányom lesz. Majd megírod mi lett? Én januárban megyek orvoshoz megint. Remélem ott már látnak valamit
2019. dec. 11. 10:01
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét terhességemnél az édeset kívántam, sósat egyáltalán nem. Egy lányom és egy fiam van. :)
2019. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2019. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én nagyon kíváncsi vagyok és nagyon türelmetlen is :D Olvastam, hogy van olyan vér vizsgálat ahol meg tudják mondani a nemét a kromoszómákból. De ennyire tényleg nem lehetek türelmetlen :D
2019. dec. 11. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!