Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honapos kisfiam éjszaka...

10 honapos kisfiam éjszaka óránként kel és kizárólag cicin alszik vissza de nem egyből, általában 20-30 perc vergődés után. Gyakorlatilag bio cumikent funkcionalok éjszaka. Emiatt tapszerre valtanék?

Figyelt kérdés
Óránként kel, mire vissza aludnék, megint ébred. Egesz éjjel a cicimet nyuzza. Már faj. Fogalmam sincs mi okból ébred, nem tudtam rájönni. 4 honapos kora óta egyre rosszabbak az éjszakák de mostmár nem bírom tovább. Sok helyen olvastam, hogy a cici elhagyása megoldja a problémát. Így ma vettem egy cumisuveget és tapszert. Hamar rájött a cumi nyitjara és a tapszer is ízlett neki. Hogyan tovább? Nappal próbáljam meg cumisuveggel altatni? Aztán éjszaka is térjünk at? Sima cumit nem fogadja el, csak nappal és csak félálomban. De aztán hamar ki is köpi. Ha éjjel ébred (többször is ugye) minden alkalommal adjak tapszert? Vagy hogyan csinaljam? Aki csinált már ilyet, segítsen!
2019. dec. 14. 20:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Autóban is olyan, hogy vagy elalszik vagy nem. Ha éppen olyanja van akkor elalszik, ha nem akkor csak üvölt.

Én már nem tudom mi lehet ez. Lehet h allergiás valamire. De az azért látszana másképpen is.

2019. dec. 15. 12:45
 12/17 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás nem lehet?
2019. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy szeparációs szorongás, olvass utána kérlek. Minden gyereknél más intenzitással jön elő. Ebben a korban kezdődik, aztán javul majd a helyzet, nyugi :) Teljesen felesleges tápszert adni neki, ha van tejed, mert az sem fogja ezt megoldani, nem az a probléma. Nagy valószínűséggel nem is igazán eszik, csak - ahogy te is írtad - cumizgat. Így érez magához közel, így érzi magát biztonságban.
2019. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
És 4 honapos korától megállás nélkül szeparacios szorong? Mert ha most kezdődött volna akkor ok.
2019. dec. 15. 20:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez nem szepa
2019. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom dettó, 2 éves koráig tartott. De mivel ő volt az első, tudtam mellette nappal aludni. Nálunk cumizott is, de éjszaka akkor is csak a cici kellett. Nekünk nem vált be az apa ringatja el történet, mert csecsemő korában se tűrte a ringatást.
2019. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Adtam neki tapszert de csak rosszabb lett. Mostmár allergiára gyanakszom.
2019. dec. 16. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!