Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Mengybaor típusú csatos hordozóval kapcsolatban? Sokkal olcsóbb mint az ismertebb márkák. Gyengébb a minősége is?

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 20:49
 1/7 Reni 28 ***** válasza:
Szia! Nekem ilyen van, nagyon jól tart, kényelmes, de másfél évesen kinőtte, viszont az árát megérte
2019. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mi már pár hete használjuk, jónak tűnik, csak elbizonytalanodtam amiért kb. harmadába kerül mint a nevesebb társai.
2019. dec. 18. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez az Aliexpress-es? Abban én se bíznék. Rengeteg mindent rendelek onnan, de ruháknál jellemző hogy trehányul varrnak, itt viszont kulcsfontosságú, hogy el ne engedjen az anyag.

Legalább egy hurdozókhoz értő személlyel átnézetném a varrásait.

2019. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy Ali expressen árulják-e én Facebookon vettem. Csak most tűnt fel, hogy rengeteg van fent és aggódni kezdtem, hogy talán rosszat vettem.

Amúgy nagyon szeretjük, jól tartja a babámat, de valóban nem egy csúcsminőség.

Azért még is fogom nézetni.

Köszönöm a válaszokat!

2019. dec. 19. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:

HUF 5,513.72 27%OFF | Organic Cotton Ergonomic Baby Carrier Backpacks Canguru Baby Kangaroo Newborn Sling Wrap Multifunction infant Baby sling Carrier

[link]

2019. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 ezer Ft ingyen szállítással. Hát nem túl bizalomgerjesztő...
2019. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uh.. Köszi! Legalább már tudom miért árulják olyan sokan. Keresnek vele 5000 Ft-ot.
2019. dec. 20. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!