Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

11 hónapos lesz december végén, fiú baba. Melyiket választanátok ezek közül karácsonyra? #Járassegítő(Fisher price-ra gondoltam, nektek hogy vált be?)

#összerakható puzzle gumi szőnyeg,nem tudom mi a pontos neve

#hangszerek(xylophon,csörgő,dob,stb)

#játékporszívó, esetleg barkács dolgok(természetesen műanyag)

Van valami más ötletetek? Ti mit ajándékoztok babáitoknak?



2019. dec. 19. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Járássegítő van a lányomnak, de vtech baby, szerintem jobban megéri az árát. Imádja.


Ha habtapira gondolsz, az jó dolog, de nem tartom "ajándék" kategóriának.


Hangszerek jók, ha bírod hallgatni.


Porszívó, barkács, ezekhez még pici, majd jövőre.

2019. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Járássegítő: lányom nagyon szerette, de csak addig jó, amíg nem kezd járni, emiatt használtan vettem pár ezerért, nálunk 13 hónaposan kezdett járni, utána rá se nézett.

Összerakható puzzle szőnyeg: nem vettem, de se játszóházban, se vendégségben nem érdekelte soha, gyerekfüggö, hogy,kell-e neki, de nejem nem tűnt úgy, hogy, van olyan gyerek, aki játszana vele.

Hangszerek: tökéletes, azt venném ezek közül.

Játékporszivo: kaptunk egyet, utálta elajándékoztam, a kiskonyhát viszont nagyon szereti, azt érdemes venni, fiúnak is.

2019. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én hangszereket vennék, de a járássegítő sem rossz.
2019. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Építőkocka, játékautó, formabedobó,leporello ilyesmi való még neki.
2019. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A habtapi az tényleg nem ajándék kategória.... Az inkább szőnyegkent funkcionál :)

A jarassegito az jó ötlet, és plusz egy szavazat a játék konyhára, az nálunk is a családba mindenkinek bejott, fiúnak lánynak egyaránt.

2019. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Járássegítő jó ötlet.

Puzzle szőnyeget ilyen korban már nem érdemes, úgyse marad rajta, jön-megy a házban.

Játékporszívó, barkács stb..szerintem ehhez még kicsi.

Formabedobós játék viszont jó. Esetleg leporellók, babáknak való golyópálya, akármilyen fejlesztős játék ami ebben a korban jó lehet.

Az én lányom dec.végén 10 hónapos lesz, ebből indulok ki.

2019. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek :) leszűkült a választás a járássegítőre és a hangszerekre :). Hétvégén megyünk játéküzletbe, a kínálat fogja eldönteni melyik lesz a befutó.
2019. dec. 19. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Na végül melyik lett a nyertes? :)
2020. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A járássegítőt kapta 😊
2020. jan. 25. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!