Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám miért eszik 1 hete...

A babám miért eszik 1 hete kevesebbet?

Figyelt kérdés
A 3 hónapos babám alig akar enni, szinte erőltetnem kell mert amugy 10-20ml tapszert akar megenni. 1,5 honapig anyatejes volt de aztan elapadt a tejem. Most nestle lactogen harmonyt adok neki de holnap úgy nezki kiprobaljuk a Humana baby fit banános tapszert hátha abból tobbet eszik mert azt vettem eszre Mecsek baba teát meg kb minden mennyiségbe képes lenne inni. Szoval lehet a tapszerrel van baja? Volt mar valakinek igy?
2019. dec. 19. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A Humana speciálisan bukós babáknak való. A te babád bukós? Ha nem, akkor teljesen felesleges azt adni neki. Milumil HA Optima Start, Beba Supréme vagy HA Pro teljesen jó tápszerek, a legtöbb baba el is fogadja őket.

De egyáltalán nem biztos hogy kell a váltás, vannak ilyen időszakok hogy kevesebbet esznek. Súlygyarapodás, mozgasfejlődés megy? Ha igen, én nem váltanék.

2019. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bukik sűrűn, gyarapodik igen.A ha-s tapszereket utalja. Elosszor azt kapott de alig akarta enni mert kesernyések a HA tapszerek, nem birta.
2019. dec. 19. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha bukik a babád akkor add neki de ha nem akkor nem muszály.

Gyarapodik szépen? Nem beteg? Milyen a kedve? Kaki pisi van elég? Fogzás?


A fiam 8 hós gyakran van hogy napokig nem alig alig eszik és mégis jó a kedve. Hol fogzás gyötri 3 hós kora óta,vagy ha front van akkor is ilyen. Viszont vannak napok mikor jóval többet eszik.

Eleinte nagyon megijedtem mikor alig evett és futottam az orvoshoz,ő mondta hogy ne parázzak ha semmi furcsát nem látok,jó a kedve és van elég kaki-pisi akkor minden oké.

Figyeld a babád ha valami nem oké akkor vidd dokihoz,minden baba ilyen. A felnőttek sem esznek minsig ugyan annyit.

2019. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még a fogzasra tippeltem hogylehet az a baj de mindenmas anugy rendben
2019. dec. 20. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!