Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hatással van egy...

Milyen hatással van egy újszülöttre, ha két hetet külön tölt az anyjától?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nem jo neki ez biztos...
2019. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Szinte elfelejti az anyját..

Csak azért szinte, mert az anyai kapo s elég erős.

Újszülött emlékezete nem tart 2 hetet se

2019. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha egyébként van valaki, aki gondját viseli és a testéhez is szorítja (tehát érzi a gyerek a testmeleget, a szívdobbanásokat stb.), akkor semmi baja nem lesz.
2019. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Attól is függ, mennyi idős. A 3-4. Héten azért már megismerik az anyjukat. De amúgy a lényeg hogy megfelelő gondoskodást kapjon.
2019. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Rossz
2019. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Attól is függ szopizik e. Én fél napra se hagytam volna magára egyik gyerekem sem, de ők anyatejesek voltak, illetve a fiam még mindig az.
2019. dec. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha van aki vigyáz rá babusgatja, szeretgeti, ellátja elviseli ezt az időszakot. De az anyukának is nehéz lesz! Persze nem tudni mi áll a háttérben, ítélkezni nem lenne helyénvaló.
2019. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
2 hónaposak voltak a fiaim, amikor az ikertestvérükkel 2x4 napot kórházban kellett töltenem (hármas ikrek). Nagyon hiányoztak, de több száz km-re voltunk kórházban a testvérükkel, nem hagyhattam 2 hónaposan egyedül, főleg hogy nehezen etethető volt, szondára rakták volna, ha nem vagyok vele és etetem. Vidám, talpraesett gyerekek lettek a testvérei, de az egyikük nagyon bújós. Emiatt vagy sem, nem tudom.
2019. dec. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Kb semmilyen, ha van valaki más, aki ugyanúgy ellátja.
2019. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Nem kifejezetten újszülött, 3 hónapos volt már a kislányom, mikor 4 napra kórházba kerültem

Ez idő alatt anyukám volt vele, akivel korábban is sokat találkozott.

Abban a 4 napban semmi gond nem volt a babával.

A mi kapcsolatunkban sem változtatott semmit.

De! Utána ha anyukámat meglátta, abban a pillanatban vigasztalhatatlan sírásba kezdett, anyukám nem tudta felvenni, annyira sírt. Valószìnűleg összekapcsolta, hogy ha mama van, akkor anya nincs.Hónapokba telt mire visszaállt a rend.

2019. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!