Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért adtok bent a lakásban...

Miért adtok bent a lakásban sapkát az újszülöttre?

Figyelt kérdés
az én kisfiam április születésű, bent sose adtam rá kis sapit :O
2018. szept. 27. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
En sem. Soha, pedig teli. Kivancsi lennek ra mas miert ad. Lehet naluk hideg van, vagy lehet a kisbabajuk haja kicsi/keves. Az en lanyom sok/nagy hajjal szuletett.
2018. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Én kezdetben fürdés után adtam rá fél órára.
2018. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Téli születésű babánk van, egyszer sem kapott lakásba sapkát.
2018. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer kapott a kisfiam, mert annyira passzolt a ruhajahoz
2018. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az én fiam 10-11 hónapos koráig kopasz volt, de még emiatt se kapott a lakásban sapit :D
2018. szept. 27. 12:55
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
időnként elkel, főleg ilyen hűvösben, ha szellőztetés, huzat van, vagy van a helységben általában nyitva tartott ablak.
2018. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Téli születésű a fiam azt mondta a védőnő,hogy 20 fok körüli lakásban adjunk rá vékony sapit. Bepróbálkoztam,de egyáltalán nem viselte el.:) Kicsit sem volt fázós,most sem az.
2018. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Nyári a babám mégis idén váltotta egymást a 38 ° és a 15 °

Amikor 15 ° volt akkor a lakásban is lehült az idő 20 °-ra ami nekünk kellemes volt de a babának kicsit hűvös

Szellőztetéskor és fürdés, hajmosás után adtam rá sapkát az első pár hétben.

De egyszer kétszer előfordult hogy már ráadtam a sapkát mert elfért... indulás előtt fél órával

2018. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Én egyszer megkérdeztem egy ismerősöm képe alatt a fészen, hogy minek van sapka a babán, mert én se adtam az enyémekre soha. Konkrétan leordított, hogy fürdés után igenis adni kell rájuk, mert megfáznak. Hát jó. Én utána sem adtam. :D
2018. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én simán meg tudok fázni a lakásban egy egyszerű hajmosás után (főleg ősszel ha még nincs fűtés), így nem merem bevállalni, hogy a baba fejére ne tegyek sapkát még meg nem szárad teljesen.

Természetesen melegben nem szerintem sem indokolt.

2018. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!