Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan magyarázzam illetve...

Hogyan magyarázzam illetve fogadtassam el kislányommal, hogy az utcán, a bokor mögé bújva guggolva tud pisilni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, sikerült elérnünk, hogy nappal otthon szobatiszta a kislányom. Mostanában nem történtek balesetek. Gondolom most az lenne a következő, hogy az utcára sem adok rá pelenkát. Ma így is tettem, de szegényke nem értette, hogy mit akarok a bokor mögött a pisiléssel. Egészen hazáig tartogatta, otthon persze sietősen a bilibe sikerült. Panel lakásban lakunk, a játszótérre, vásárláshoz, stb... mégsem vihetem magammal a bilit is. Kinek hogyan sikerült?
2010. júl. 20. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért baj az, hogy tartogatta? Inkább ügyes! Erről szól a szobatisztaság, hogy vissza tudja tartani addig, míg olyan helyre nem ér, ahol elengedheti. Amúgy vásárláskor van wc gondolom az üzletben, csak arra vigyázz rá ne ültesd, csak tartsd fölé.
2010. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de úgy néz ki akkor nem jól fogalmaztam. Ha nem sietek vele haza, akkor valószínűleg bepisil. Ha lent vagyok a játszótéren egy egész délutánt vele, nem fogja bírni visszatartani. A piacon nincs wc.
2010. júl. 20. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

háát én nemtom. Ha pisilnie kell, akkor kell. miért kell ezért elbújni? pici még, nem kell ebből gondot csinálni.

leguggol és pisil, ahol van, normális keretek között persze. remélem érted, h mit akarok mondani:)

2010. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OK. Csak nem érti, hogy amikor leguggolunk akkor kéne pisilnie.
2010. júl. 20. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:

nem érti, akkor mondd neki:

Most nincs itt a bili, ide fogunk pisilni

ennyi, nem tudom mennyi idős a babád, de ha már félig meddig szobatiszta csak megérti amit mondasz neki

2010. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!