Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki 2 hónapos korában...

Van aki 2 hónapos korában elkezdte a hozzátáplálást? Tápszeres a babóm de nem elég tápláló neki

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor beszélj szerintem a gyerekorvossal.

Én nem tudom........az én kicsikém 4 hónapos lesz, de még most sem tervezem elkezdeni. Elképzelhetetlennek tartom, hogy a kanálból egyen. Mindent lök ki a szájából.

Egy élete lesz még a kajálásra.

Ők még olyan picikék. Tej híján marad a tápszer.

Szerintem nagyon korán van még neki.

2010. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem elég tápláló a tápszer? Akkor a gyermekorvos írjon fel másikat. Vagy a doki mit mond? Ő javasolta a hozzátáplálást?
2010. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, és Te se tedd!!!
2010. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg tényleg nincs. Nagyon-nagyon korai. Van sokféle tápszer, ha a mostani nem jó, váltani kell, de ne itt beszéld meg az anyukákkal, hanem a gyerekorvossal egyeztess.

Egyébként miből gondolod, hogy nem elég tápláló neki a tápszer? Nem hízik? Vagy sokat enne? Lehet, hogy néha csak szomjas, vagy a testi közelségre vágyik (gondolom etetés közben magadhoz húzod.)

2010. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vna...pl én. Nem tudott szopizni, nem volt tejem. Tápit utálta...és a tanácsadáson mondták, (doki, védőnő) h nyugodta kóstoltathatom az alma levét...apránként. Kb 4 hónaposan az alma volt a fő tápláléka, és persze a tejpép, na meg a tápszer, de azt csal alvó helyzetben volt hajlandó elfogyasztani. Ma már 6 éves, nem igazán szeret enni, nagyon válogatós, de gyönyörű, sosem beteg, tele van energiával.


de a helyedben dokit kérdeznék meg...mindenképp, csak ha ő javasolja. Önállóan ne kezdj bele ilyesmibe.

Azóta van már egy kisfiam is, ő tudott szopizni, 7 hónapig, nála 8 hósan jött csak az alma. Ma már 11 hós, és mindent megeszik amit mi.

2010. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen tápszert eszik a babád?
2010. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is. egy gyógyszer miatt nem tudtam szoptatni, a tápszert pedig sokszor kihányta, ráadásul borzasztó szorulásos lett tőle. én turmixolt barackot adtam neki, ill almát, mondjuk amit megevett nem volt sok, de legalább tudott kakilni. szóval inkább csak kóstolgatás címén ment a dolog, eltelt 2 hónap is mire ezen a két dolgon kívül mást is adtam volna. most 7 hónapos, majd kicsattan az egészségtől. de 2 hónaposan még nem tudsz olyan mennyiséget hozzátáplálni, hogy a tápértéket növelje. kérj másik tápszert.
2010. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi Angliaban elunk, es en ugyanabbol a markabol attertem az extra ehes tipusra. Beszelj az orvosoddal, vagy vedonovel, hogy mit ajanlanak ilyen esetben!
2010. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!