Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet "játszani" egy 2...

Mit lehet "játszani" egy 2 hetes babával?

Figyelt kérdés
Szegénykém egész nap kb. eszik és alszik. Van, hogy nem sikerül neki elaludni, de akkor csak szenvedés van. Ha kicsit megpróbálom tovább fent tartani akkor már nyűglődik. Kb. 10 percnél tovább nem tudom lekötni semmivel a figyelmét, utána megy a sírás. Ti mit csináltatok egész nap ekkora babával?
2019. dec. 22. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az első hetekben beszéltem hozzá, dúdoltam neki valamit, a karomban ringattam, cirógattam. Kb. ennyi "játék" elég volt neki, eszembe se jutott volna ébren tartani. Pár hét múlva érdekesebb lesz neki a külvilág, akkor már lehet neki mutogatni dolgokat.
2019. dec. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Coffelia ***** válasza:
100%
Nem kell még lekötni a figyelmét, az még nem nagyon van neki :) Még nem lát jól, úgyhogy beszélj hozzá sokat, és érintsd, amennyit csak tudod. Masszírozd meg a fürdés után, simogasd, legyen köztetek sok bőr-bőr kontaktus. Neki most az a fontos hogy alapingerek érjék, hallás és tapintás. De nem kell semmi célirányost csinálni vele.
2019. dec. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!