Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jatszotok/jatszottatok 5...

Mit jatszotok/jatszottatok 5 honap koruli babatokkal? Milyen mondokakat, dalokat mondogattok neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Hagyom a szőnyegen vagy a járókában egyedül. Adok neki valamit,amit a kezébe vehet. Néha ránézek,és beszélek hozzá,de mondókákat nem,mert még úgy sem érti meg. Énekelni pedig csak este,lefekvéskor szoktam neki.
2010. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig minél többet kell nekik mondókázni, énekelni. A mondókában nem a szövege a lényeg, hanem a ritmusa! És azt igenis nagyon szeretik, sőt pár hallás után felismerik a babák. Én nagyon sokat beszélek, énekelek, versikéket mondok stb. Nagyon jó netes oldalak vannak, ha rákeresel, h gyermekdalok, egy csomót fogsz találni. Kisfiam imádja pl. a Micimackót, a Mókuska felmászott a fára című dalt, a Bújj, bújj zöld ágat, mindenféle kiszámolókat, verseket stb. (gyerekpszichológus anyuka, 8 hónapos baba)
2010. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én babám is imádja a verseket, énekeket, kedvence a Háp, háp, háp jönnek a kacsák, és az Egy kis malac röf röf röf. Ha már meghallja az első szót fülig ér a szája, olyan édes! Van egy nagy babakocsija, abban szeret lenni, meg a szopis párnán félig ülő helyzetben.

Tegnap kapott egy felfújható labdát, félig fújtam fel neki, így meg tudja fogni, és imádja. Próbáljátok ki, tényleg nagyon jó.

2010. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek a tippeket! Jo babazast!
2010. júl. 20. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!