Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit játszotok/játszottatok...

Mennyit játszotok/játszottatok babátokkal 3 hónaposan? Első babám és olyan rossz érzés mikor "lepasszolom" egyedül a játszószőnyegre vagy a babahintába.

Figyelt kérdés
Persze, tudom h nem lehet egész nap vele foglalkozni (nem is teszem, mert van házimunka stb). minden kajcsi után-alvás előtt van vele folyamatosan foglalkozva, nevetgélünk, beszélünk hozzá, játszunk a csörgővel (a tükröket is nagyon szereti) de hosszabb játék csak este a fürdetés előtt van. Ti hogy csináljátok??
2011. júl. 12. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem már ugyan nagy a fiam és mindent együtt csinálunk már, kiveszi a porszívót a kezemből :D

mikor 3 hónapos volt, vele foglalkoztam mikor ébren volt, házimunkát akkor csináltam mikor aludt, főzni meg akkor mikor apa is itthon volt már. vagy mikor ébren volt úgy csináltam a dolgom, hogy nézett, pl. bébihintából kuksizta ahogy krumplit pucoltam :) egyedül nem igen hagytam

2011. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Akkor csináld a dolgodat, amikor alszik! :)

Később lehet olyan időszak, hogy nehezen viseli a hiányodat, nem is tudnád "lepasszolni"; de most még az elején úgy szervezz mindent, hogy amikor ébren van játék, amikor alszik akkor pihi, főzés ,háztartás stb.

2011. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 honaposan nem ultem egyfolytaban a gyerek mellett, de nem is hagytam magara. Be lehetett kotni a babygym-be (hasonlo a jatszoszonyeghez, csak muanyag kerete van es biztonsagi oves), felraktam a konyhaasztalra, igy fozes, mosogatas kozben is folyamatosan dumaltam, enekeltem hozza. A porszivo hangjatol mindig bealudt, ugyhogy azt nyugosebb perceiben hasznaltam.

Amikor alszik, akkor te is pihenhetsz, olvashatsz, magadra fordithatod az idot. Szukseged van a kikapcsolodasra, hogy turelmes anya es kiegyensulyozott feleseg lehess. A hazimunkat baba mellett is el lehet vegezni.

2011. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor 3 hónapos volt, akkor leginkább a 20 hónapos bátyjával kellett foglalkoznom! A picit pedig amikor nem aludt, leginkább magamra kötöttem, úgy tettem a dolgomat, úgy volt biztonságban. Csak akkor tehettem le, ha a nagyobbiknak olyan elfoglaltsága akadt, hogy nem azt kellett lesnem, mikor milyen labda, autó, egyéb játék repül felé...

Ha egyedül voltunk otthon és végre sikerült a szőnyegre tennem, akkor pedig általában énekeltem neki, miközben főztem vagy takarítottam.

2011. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!