Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól érdemes...

Mennyi idős kortól érdemes játékokkal foglalkoztatni a babát? Mikor mit játszottatok vele?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor már tudott stabilan ülni akkor gurigáztunk egy labdával,de nemsokáig kötötte le sajnos.Szerintem amig nem ál és nem érti a dolgokat addig nem fogja lekötni semmi.
2009. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát az előzővel nem értek egyet :(

Az én kislányom 8 héten belekerült a játszószőnyegbe és élvezte (persze mellette voltam, így oda-oda pislantott, hogy anya közel van-e)

4 hónapos korára, már tudunk "labdázni" tehát odaadok neki egy színes kicsi labdát fogdossa, elengedi és várja, hogy visszaadjam. Van zenélő telefonja, villámgyorsan rájött, hogy mit kell csinálni, hogy zenéljen, mint ahogy a csörgő-zörgő bigyókat is imádja.

Minden nap mesét olvasunk! Nagy képes kemény leporellós könyvből és azt vettem észre, hogy vannak kedvencei. (Török és a tehenek, Hápi kacsa)

Igaz nem órákig van el egyedül, de azt hiszem fél-egy óra önálló játék ebben a korban már szép teljesítmény tőle.

2009. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!