Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kislányom tegnap...

5 hónapos kislányom tegnap reggel óta lázas.39 38 csak hűtő fürdővel ill kuppal birom levnni . A kórházban aztmontàk semmi baja. Semmi betegségre utaló jel nincs. Lehet e ez a fogzàssal járó 3 napos láz jele?

Figyelt kérdés

#Baba.fogzàs
2019. dec. 26. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Van a fogzas,ami sztem korai es nem jar lazzal,es van a 3 napos laz,amit virusfertozes okoz,3 napig magas laz,majd ellepik a kiutesek a gyerek testet,mintha himlos lenne. Ne keverd a kettot. Azert holnap haziorvosnak megmutatnam...
2019. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogzás önmagában nem jár lázzal. Viszont ilyenkor mindent a szájába vesz a gyerek, ezért szinte biztos, hogy benyal valami vírust, ami lázzal jár. Mindenképp menj el vele dokihoz. Húgyúti fertőzés is lehet a háttérben.
2019. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húgom legkisebb lánya 39-39.5-ös lázakat produkál minden fognál. Doki szerint a foga miatt. Hisz nem beteg. Ahogy áttör a fog, "meggyógyul". Ő 1.5 éves.

Viszont egy 5 hónapos kisbaba nem a fogtól lázas.

2019. dec. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi baja lehet sajnos, de remélem hamarr meggyógyul. Viszont miért írjátok, hogy egy 5 hónapos nem lehet lázas a fogzástól?

Az én fiamnak 4 hósan kijött az 1-2.foga lent, 5-6 hónap között pedig a 3-4.foga, fent. Lázas ugyan nem volt, de kb 1,5-2 hétig mind a két alkalommal 37.5 körül mozgott a hője. Nem lát ugyan, de érezhető volt az átlagos állapota közötti különbség.

2019. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!