Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hònapos babàn...

10 hònapos babànak elèg ha csak reggel ès este szopik? Nektek hànyszor szopizott ill. kapott tàpszert ennyi idosen a babàtok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Már bőven elég.
2013. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég igen, csak kérdés, hogy ilyenkor mennyi tejet szív ki. Állítólag ilyen korban fél liter körüli mennyiségre van szükségük. Az én babám is ennyi idős, most lett tápszeres. Nem iszik meg fél litert. Reggel 210 tápszert, este pedig 120-150-et, de minden nap kap joghurtot. Szerintem szopni sem szopizott többet, mint napi 3 deci. Ő is reggel este szopizott.
2013. jan. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babám még csak fél éves, de a doktornő azt mondta, elég ha reggel és este eszik tápszert. Még azt sem mondta, hogy kell a fél liter, de én is ezt olvastam. A tápszeren rajta van mennyit kéne ennie, és azon nekünk pl. 3X200 van rajta, de az enyém eszik tejpépet is, az is jó, ha szereti.
2013. jan. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En is hallottam, hogy fèl liter tej kell 3 èves korig, ha ebbe szàmìt a joghurt, tùrò, tejpèp akkor szerintem megvan a fèl liter. Reggel, este meg a dèlutàni alvàshoz szopik, egyszer kap babajoghurtot ès egyszer tejpèpet. Serintetek? 9kg ès 72cm
2013. jan. 30. 07:31
 5/7 anonim ***** válasza:
az enyém 9 hónapos és 5x szopik még,de sztem elég lenne kevesebb is,+3 szilárd étkezése van
2013. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor jó, ha kap joghurtot és tejpépet is.
2013. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a vàlaszokat!
2013. jan. 30. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!