Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 napos a kisfiam, én meg...

Nina88 kérdése:

6 napos a kisfiam, én meg vagyok fázva. Ma reggel arra keltem, hogy a kicsi néha felriad és szörcsög. Csak azt nem tudom, hogy az orra vagy a szája! Lehetséges, hogy elkapta tőlem? Ha igen akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyeld, hogy az orra van e bedugulva, vagy csak a száján veszi a levegőt. Mindenképp viselj otthon maszkot, moss sűrűn kezet esetleg használj kézfertőtlenítőt. Ha az orra van bedugulva, akkor sóoldattal kell cseppenteni/fújni és kiszívni a váladékot.
2014. ápr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, csepegtesd a nóziját és szívjad le a váladékot, ill. szedj sok C vitamint, az átmegy a tejcsibe és megkapja ő is. Mi még kaptunk Calcimusc ampullát amikor ilyen piciként megfázott, napi fél ampullát kellett neki adni.
2014. ápr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívogasd az orrát és ha lázasodik vidd orvoshoz. Itt a hosszú hétvége, nem ártana, ha látná doki meg lenne otthon neki való orrspray.
2014. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!