Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fültisztitás csecsemőknél?

Fültisztitás csecsemőknél?

Figyelt kérdés

3 hónapos babának mivel lehet tisztitani a fülét? Eléggé sok sárga fülzsír lett a fülébe, ki mivel tisztitotta ?

Mit lehet használni ilyen kicsi korban?


2019. dec. 27. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Óvatosan fültisztító pálcikával
2019. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Fülpucolóval nagyon óvatosan, de eddig nem is pucoltad???
2019. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Babáknak való fültisztító pálcával, de 3 hónapig ez nem is jutott eszedbe?
2019. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Van ilyen bumlszlifejű fültisztító pálcika.
2019. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én fürdetésnél a törölköző csücskével töröltem ki neki.
2019. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Rossmannban, Dm-ben lehet venni babáknak való fültisztító pálcikát.
2019. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Babáknak a fülébe nem nyúlunk semmivel!! A textilpelussal is úgy töröljük (SZULETESTOL FOGVA!!), HOGY ameddig az ujjunkkal be tudunk törölni. Nekünk a gyerekorvos megcsinálta, ha már nagyon olyan volt, hiába tosztittam, be nyúlni nem szabad, mert beljebb is tolhatod, ha bena vagy! Aztán kérdeztem mit lehet rá, patikában veszel paraffin olajat és egy egy cseppet cseppentesz a fülébe, amíg ki nem ürül minden nap fürdés előtt, az ki fogja addig nyomni, hogy már biztonságosan ki tudd szedni. utána én csak heti egyszer csináltam, amikor láttam, hogy nagyon sok fulzsir termelődik. Azóta szép a füle, fulzsir is kijon.
2019. dec. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A bumszli fulpucplo, ami babáknak van, na pont attól intettek el... semmit én ér. És ha belegonolsz, ott a fulzsir, a sok, ugyan úgy beljebb tolod, ha bedugod. lehet lepontozni, de nekem ez az olaj sikerült, pedig nagyon fulzsiros a gyermekem a mai napig, tehát nekünk ez megszuntette a problémát.
2019. dec. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minden fürdésnél a szivacsa sarkával mosom, mióta megszületett. Ha reggelre mégis kifolyik a zsír, azt popsitörlő, vqgy nedves textilpelus sarkával törlöm.
2019. dec. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk doktornő mondta hogy vegyünk patikában egy csepegtető pipettát,1 csepp babaolaj mindkét fülbe reggel,este fürdés után valamivel kitisztítani(pl.pelus sarka,pálcika).Néha-néha ezt szoktam csinálni,amúgy nem igazán nyúlok hozzá mert valóban én is félek hogy csak jobban betömködöm a fülzsírt.
2019. dec. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!