Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá, hogy cumisuv...

Hogyan vegyem rá, hogy cumisuvegből egyen/igyon?

Figyelt kérdés
Adott a 7 hónapos gyermekem, akinél 6 hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást, de nagyon nagy cicisek vagyunk. A tízórai étkezést kiváltottuk. Kanállal szépen eszik, jelzi ha elég. Ezután cicivel öblítünk. Viszont mostában észrevettem, hogy kevés a pisi, ez korübelül MAX 4-5 pisis pelust jelent. Próbáltam cumisüveggel( majdnem az osszes markat kiprobaltunk), de egyikből se tudja, hogyan kell inni. Csak tologatja és rágcsálja. Nekem lesz egy műtétem egy héten belül, amit altatással végeznek. Tehát 1 teljes napig nincs cici. Fogalmam sincs hogyan oldom meg, illetve azt hogy ez a kevés pisi nagyon aggasztó.
2020. jan. 3. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mam-al próbáld azt a lanyom imadja vagy avent. Fejd le es add cumisuvegbol vagy tápszer. Addig próbáld amig nemmegy. Szerintem ha szomjas lenne meginna cumisuvegbol. Probald ki hogy egy ideig nemitatod es ha mar innia kell cumusuvegbol probalod es ha nemmegy nemadod fel probalkozol amig nem sikerül. Nyugi nemhal szomjan
2020. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod meg pohárból itatni?
2020. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pohárból meg főleg nem fog. Ugyan már. De akkor ha kiakarod próbálni vegyél svéd itató poharat. Az erre van
2020. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne ihatna pohárból? Az én fiam 6 hós kora óta vagy pohárból vagy a cumisüveg kupakjából iszik. Meg kell próbálni
2020. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én négy hónapos lányom is tud pohárból inni...
2020. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!