Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt valaki akinek 8...

Van itt valaki akinek 8 hósbabàja nem kùszott? Valami ötlet hogy vegyem râ?

Figyelt kérdés
Kisfiam nem kùszik mèg de viszont nagyon profin forog minden hova eljut megszerez. Voltunk dévènyesnèl aki azt mondta nincs problèma az izomzatàval azèrt nem kùszik mert a forgàs egszerùbb neki ès igy is megszerezi a jàtëkot. Mutatta mit gyakoroljunk vele màr lassan 2 hete csinâlom. De nem akar kùszni. Nagyon elvagyok keseredve. Viszont ülèsbe felhûzza magàt szépen ül màr.
2019. ápr. 21. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Felhúzza? Miben?

Nem így ülnek fel.

2019. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pèldàul a kisàgy ràcsâba, vagy a babakocsiba mâr nem viszintesen fekszik kicsit meg van emelve ës ugy mâr simàn felül.
2019. ápr. 21. 17:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt helytelen hagyni, mert egy reflex váltja ki és nem igazi felülés olyan szempontból, hogy nem áll rá készen az izomzata.
2019. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akár én írtam volna ki a kérdést. Mi 8an megyünk dévényre. Nagyon kíváncsi leszek.
2019. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekünk 6 ân kell vissza menni remèlem addig sikerül fejlödni
2019. ápr. 21. 19:53
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem kúszott a babám. 10 hósan kezdett mászni, 11 hósan állni, rá 2 hétre járni.

Mi is vittük mindenhova (dévény stb) azt mondták minden ok.

Azóta se látom h valami hátránya lenne ebből, bár még csak 4 éves.

2019. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

A lányom 7 hónaposan oldalfekvésből felült, és csak 8,5 hónaposan kezdett kúszni. Oldalra meg hátra már ment neki, de előre nem akart megindulni. Mikor lattam, hogy próbálkozik, kicsit megtámasztottam a talpát és el tudott rugaszkodni. 2 alkalom volt, hogy rásegítettem az elindulásra, egyből ráérzett, azóta sem állt meg. Most gyakorolja a mászást, de 1-2 lépés után lehasal és kúszva folytatja, mert úgy gyorsabb.

A fiam is 9 hónaposan kezdte a kúszást. Ő még hamarabb, már 6 hónaposan felült négykézláb állásból.

2019. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nalunk 9 hósan kezdett kúszni rá egy hetre felült,10 hósan maszni 11 hósan felállt most 13 hósan jár
2019. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Körbe-körbe sem kúszik?


Én utóbb tudtam meg, hogy az is kúszás


Forgott, majd ha más itányba akart kúszni, akkor körbekúszott a tengelyén


Innen kezdett mászni

2019. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Körbe körbe csinàlja. Meg mikor menne elöre ö mind a kèt làbàval egyszerre löki magàt. A keze meg elmarad. Mèg nem ällt nègykëzlàbra ugy hogy màszni se hiszem hogy akarna.
2019. ápr. 22. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!