Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves státuszon mindent...

1 éves státuszon mindent tudott a babátok? Ha nem, akkor miket nem?

Figyelt kérdés

Az én babám pl nem iszik pohárból (nem is tanitottam, nem is tudtam hogy kellene már neki), nem segit az öltözködésnél. Igazából utálja, sir. De a bodyba a kezét, fejét bedugja. Igaz én a sírás miatt ezt nem nevezném segítségnek.

Plusz szelektíven figyel a nevére (néha igen néha nem), illetve nem igazán mutogat.

Ma lett 1 éves. A jövő hétfőn megyünk a státuszra és előre elolvastam mik lesznek.

Nálatok miket tud a kb ennyi idős baba?



2020. jan. 9. 15:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem mutogatott. 14 hónaposan kezdte.


Öltözésnél dettó. De ő nagyon kényelmes, nekem még 3 évesen is mondta, hogy nem tud öltözni, oviban meg első naptól átöltözött egyedül. Mentem is úgy érte, hogy veszi fel a cipőjét, itthon persze "nem tudta". Ezzel csak azt akartam, hogy nem volt igénye az önálló öltözésre, nem érdekelte, ezért is lehetett erre "nem" a válasz státuszon.


Pohárból se tudott inni de beszéltünk erről a védőnővel, azt mondta igazából nem a pohár a lényeg. Ő csőrösből ivott, azt megtartotta döntve.


Nem csodagyerek, főleg finommotorika téren és önállósággal is sokmindent később csinált mint az átlag de nem kóros, orvos és óvónők szerint is belefér.


4 éves most

2020. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, annyit még hozzátennék, hogy a 4 éves státusz volt az első, ahol minden simán ment. Beszéddel is le volt maradva, még fejlesztésre is jártunk. Szobatiszta is 2 hónappal a 3 éves szülinapja utan lett de igazából kaka nem ment pár hónapig a wc-be. Szóval azért elbagatellizálni se biztos, hogy érdemes ezeket a kérdéseket.
2020. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom itt vagy e még, de megkerdezhetem vegul hogy alakultak a dolgok azota nalatok? Kisfiam sem mindig figyel fel egybol a nevere es aggodok nagyon. Remelem jol vagytok
2023. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!