Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának mit lehet...

10 hónapos babának mit lehet a kenyérre kenni?

Figyelt kérdés
Szívesen elcsócsál kis kenyérdarabokat (házi sütésű) és arra gondoltam, kaphatna reggelire pl kenyeret, de nem tudom, mivel kínáljam. E-vel dúsított bolti dolgokat nem szeretném, vajat ugye még nem kaphat (tejérzékeny-gyanús), van valami házi kencereceptetek, v más ötlet? Vagy még korai...
2010. júl. 21. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Margarin, pár csepp olivaolaj, lehet kapni dm-ben valami bio lekvárt, esetleg egy kis tojássárgája krém.
2010. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt csinálom a családnak, nagyon szereti a lányom is. 10hónapos korában adtam neki előszőr, azóta hetente csinálok. Tettem bele tojássárgáját is, és az Ő részét óvatosan fűszereztem.

2010. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a receptet, a májkrémre én is gondoltam, de vaj van benne :S, a margarin meg csupa adalékanyag. Lehet azt vmi mással helyettesíteni? Az olivaolaj és a lekvár jó ötlet (az utóbbi miért nem jutott eszembe:)
2010. júl. 21. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Avokádókrémet szoktam rákenni a kenyerére, nagyon szereti. Avokádót hagyod megvásárlás után puhulni 3-4 napig, aztán lehámozod, kimagozod, villával teljesen összetöröd, pici só, pici citromlé, pici fokhagyma (én még natúr joghurtot szoktam hozzákeverni, de nálatok az ugyebár kizárva), és kész is. Nagyon finom!
2010. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első

Bertolli margarint szoktam venni.

2010. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nincs házi lekvárod, pépesített gyümölcsöt is tehetsz rá, vagy paradicsompürét..
2010. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!