Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liberó, tescós zöld, pampers,...

Liberó, tescós zöld, pampers, babylove, huggies, melyiket vegyem sokat pisilő babámnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 17:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Pampers vegyél egy csomaggal és meg látod,én mind a két gyerekkel kísérleteztem ezzel is azzal is de mindig csak az volt a legjobb.De nem a Sleep and Play mert az semmire sem jó.Akkor folyik ki ha nem jó a méret,egyébként nincs hogy kifólyon,mert kis golyócskák vannak benne amik megszívják magukat pisivel és zselés állagú lesz tőle a folyadék(egyet elvágtam,mert kíváncsi voltam) és amit én nagyon szeretek,hogy gumis a pánt amin a tépőzár van.
2010. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nekünk csakis a Libero vált be. Napi 3 db-ot használunk, 11 hós a babám. Sokat elbír és gyönyörű a bőre a Drágámnak.
2010. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a pamers activ babyt használom a kisfiamnál az 5-ös méretet.Meg a pampers bugyipelust.Nagyon jó mind a kettő soha semmi problémánk nem volt ezzel a pelussal.Nálunk nagyon sok pisit bír.Régebben kb 5-6 hónappal ezelőtt a babylove és a libero pelust használtuk felváltva.Azok is jók voltak de már túl vastag a kisfiamnak nem tűri meg magán a vastag pelust.És ráadásul már nem is bírja a bőre sem a többi pelust csak ezt a két fajtát amit most használunk.

Mekkora babára kellene pelust?És milyen méretű pelusra gondoltál?

2010. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Kisfiam lassan 11 hónapos ,eddig nem tűnt fel hogy nem jók a pelenkák ,viszont most nyáron ahogyan sokat iszik egyre többször folyik ki ,vagy ázik át !Éjjel nem ,de nappal legalább 2 óránként kell cserélni ,hogy jó legyen ! Egyedül még a huggiest és a liberót nem próbáltuk ...! Most 8 .5 kiló a babám és 3 -as pelust hord ,mert a 4 -es még nagynak tűnik ! Lehet ez a baj ????
2010. júl. 31. 21:10
 25/26 anonim ***** válasza:
Mi is huggiest használunk de még egyszer nem folyt ki belőle a pisi!! Meg szoktuk még a pampors active babyt használni az is sokat bír csak nem szeretem mert hamar büdös lesz a pisitől (max 2 óra azt cserélem)!!! A huggiesba meg a 4-et használjuk azt a micimackós fajtát de abba a kakit is alig érzem meg mi szeretjük nagyon!!!
2010. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem a pisivel volt gond, hanem a kakival. Először több pelust próbáltunk, akkor a Liberó jött be a legjobban, pisivel és kakival se volt gond. Aztán egyre többször lett vele baleset (hátánál folyt ki), akkor a Papmpersre váltottunk (ami előtte nem volt jó). Ez ment egy pár hónapig, de aztán azzal is egyre több baleset lett, kifolyt a kaki a combikájánál. Néha a pisi is. Aztán vettem Liberót újra, hátha, de nem volt sikere. Javasolták, hogy vegyek huggiest, mert az jó. Na nekünk most ez van, mert úgy vettem észre, tényleg jó. De mivel minden baba más és más és ahogy a hozzászólásokat olvastam sokan sokfélét javasolnak. Talán próbáld ki a másik kettőt is, amit eddig nem, hátha!
2010. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!