Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liberó, tescós zöld, pampers,...

Liberó, tescós zöld, pampers, babylove, huggies, melyiket vegyem sokat pisilő babámnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 17:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Libero, Babylove, Pampesr active baby.
2010. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Eddig mit használtál? Mert majdnem az összeset felsoroltad... Ezek közül eddig egy sem felelt meg?

Mi egyébként pamperst használunk, és nem volt még vele baleset, csak ha bénán raktam rá....

2010. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen alkatú a babád, mi passzol rá leginkább. És ezt csak úgy tudhatod meg, ha kipróbálod ezt is, azt is. Nekünk mondjuk bevált majdnem mindegyik márka (amióta jól tudok pelusozni), de úgy gondolom, vannak kivédhetetlen balesetek. Szerintem a Libero a legvastagabb, elég sokat felszív, de a többivel sem volt bajom.
2010. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
Nekem a babylove vált be legjobban,tök jól tart a hátánál és gumis a tépőzáras része,így rendesen rá lehet tenni a babára,nem csúszkál...és "sokat" elbír:))) Nekem a Pampers nem olyan jó!!!
2010. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a libero a legjobb....nagyon sok pisit kibír:)
2010. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Nekem a libero,a tescos jött be eddig,majd most fogom kiprobálni a baby love pelust.

Most pamper sleep and play pelust használunk,de nekem ez egyáltalán nem vált be.

2010. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
a tescos jött be nekünk
2010. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A Huggies nem bír el túl sok pisit, a Pampers nekünk katasztrofálisan rossz volt. A Libero tényleg jó sokat elbír. A másik kettőt nem használtam még, nekünk legjobban a Schleckeres Babysmile pelus vált be.
2010. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Pampers az nagyon jo ma vettem huggiest abbol kifolyik a pisi szoval azt nem ajánlom!
2010. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
A zöld tescos és a dm-es babylove nagyon jó ha sokat pisil a baba, soha nem volt egyikkel sem "baleset". Használjuk még a narancssárga pamperst is, de ha sokat pisil, az hamarabb megtelik és valahogy súlyosabb is szerintem, mint az előbbiek.
2010. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!