Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek a babája csak 6...

Van akinek a babája csak 6 hónapos kora körül kezdett gagyogni?

Figyelt kérdés
5 és fél hos a babám, nem nagyon ad ki hangokat. Sokszor olyan mintha erolkodne hogy "válaszoljon" de végül nem szólal meg. Volt valaki meg így? Később elkezdett azért karattyolni? Orvos azt mondta nincs okom aggódni. De azért csak aggódom...

2020. jan. 16. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
5 hónaposan csak ezek a heő, hó, ilyesmik voltak mindegyiknek. Ciklizálni a legnagyobb 7, a kicsik 8 hónaposan kezdtek.
2020. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ne aggódj! Nekünk is sokáig csak a hőőő volt változatos hangsúllyal, néha heő, mmmm színesítette a képet. Aztán olyan 7 hónap körül beindult a beszélőke, és folyamatosan gagyog azóta. Indult a tyetye, papapapa, tyehű-vel, azóta van babababa, bebebebe, enyiiiii, eőő, és társai. Most 8 hónapos.
2020. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen hogy írtatok :) és kicsit meg is nyugodtam.

Szép napot!

2020. jan. 16. 15:04
 4/6 A kérdező kommentje:

Hat tudom hogy ilyen kimenetelrol senki sem szeret olvasni de sajnos nálunk ez volt az első jele az eltérő fejlődésnek.

Meg 10 hónaposan sem kezdett gagyogni, utána is csak bababa jött szavak meg egyáltalán nem. 18 hónaposan szólt a védőnő h gáz van.

2021. szept. 16. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam nem gagyogott. Hosszan elnyújtott magánhangzói voltak. Ciklizálni sem tudott. 10 honaposan megjelent a tetete de ahogy jött úgy ment is....

A második születésnapja előtt kezdte mondani az első két betűket. Addig semmi. Mindent értett és meg is értette magát, de nem mondott semmit. Én már teljes frászban voltam. Aztán a második születésnapja után egy hónappal már mondatokban beszélt. Most lesz három éves és be sem áll a szája.

2021. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Orulok 5-os :) jó hogy leírtad! Szerencsére többször lesz jó kimenetel mint rossz!
2021. szept. 17. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!