Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki rak a tápszerbe,...

Valaki rak a tápszerbe, kakaót! Hogyan, milyet, mennyit és mennyi idősnek? én ugy hallottam már 5 hósan lehet! Persze nem egy kilót!

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem 5 hósan még felesleges, ha megissza a tápszert magában is.

Én kakaót 1,5 évesen tettem először, akkor már tejbe, de nem itta meg a kislányom.


5 hós babának még nincs szüksége kakaóra.

2010. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem szivesen issza meg a tápszert!
2010. júl. 21. 21:48
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Egyet értek

diet anuyka

2010. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Válts tápszert! Vagy kezd el a hozzátáplálást ha csak tápszeres.
2010. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

én is rakok bele, de 5 hónaposnak még nagyon nem szabad.


igen, szerintem is válts tápszert.

2010. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

még ne tegyél bele kakót, mert koffein is van benne. az én 1,5 éves kisfiamnak egyszer adtam vacsi mellé és nagyon-nagyon rosszul aludt éjszaka.

próbálkozz inkább másfajta tápszerrel, abból is vannak ízesítettek.

van egy kakópor-szerűség is, karobpor (azt hiszem így írják), bár szerintem azt sem lehet még ennyi idősen, csak 1 éves kor felett, ahogy a kakaót is

2010. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Max 15 hósan!

Én a 16 hónapos lányomnak rakok a babatejbe pici kakaót

5 hós babának anytejen/tápszeren kívül nemigen van szüksége másra, főleg nem kakóra

2010. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

a kakao tenyleg tartalmaz koffeint mint irtak masreszt, a sima kakopor keseru es nem is oldodik fel a tapszerben ha nem lege meleg.minel jobban melegited annal kevesebb vitamin marad benne.

a instant kakaoport teszel bele az meg tele van mindenfele + vitaminollak ami nem kell a babanak, mert nem neki van kitalalva masreszt es nem utolso sorban tele van felesleges cukorral

nem kioktataskeppen irjuk, de tenyleg nem tesz jot a babanak.

2010. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doktornénink mondta, hogy kakaót majd csak később adjak. Ha nagyon nem akarja, akkor MACI kávét javasolt. Koffeinmentes cikória kv. Vettem már, de még nem adtam neki, egyenlőre én iszom, mert nagyon szeretem. :)
2010. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Én akkor kezdtem kakaót rakni a tápszerbe,amikor le akartam már szoktatni a kislányomat, az 1 év betöltése után.Nesquik kakaót adok neki azóta is,minden este megiszik 240ml-t és úgy alszik,mint a bunda. :)

5 hós babának még egyáltalán nem ajánlott.

2010. júl. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!