Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a tejpép? Külföldön...

Mi az a tejpép? Külföldön élek, ilyenről itt még nem hallottam. Pontosan mi az, hogy kell csinálni? Olvastam, hogy tápszerbe kell bekeverni, de mit? Anyatejjel nem lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A tejpépet nem kell tápszerbe keverni, de tudsz úgy csinálni tejpépet, hogy darát keversz tápszerbe, vagy akár anyatejbe.


A tejpép tulajdonképpen tejbegríz, amit tápszerrel készítenek el.

Csak vizet kell hozzá adni, és kész is.

2011. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen gabonaféle és tápszer keveréke. Por formájában árulják és vízzel kell keverni. Lehet hozzá adni gyümölcsöt is. Van natúr ízekben és vannak ízesítettek.

Pl:

[link]



Te is tudsz otthon készíteni, ha anyatejjel vagy tápszerrel összeturmixolsz valamilyen gabonát. Rizst vagy kölest, zabpelyhet stb.

2011. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi és mikortól adható. 5 hónapos a lányom és a krumplit répát és az almát ismeri, eszi.
2011. jan. 3. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:

A tejpépek már 4 hónapos kortól adhatók, így már te is adhatod, ha eszik mást is.

Ha még glutént nem vezetted be, csináld rizsdarából.

2011. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A babarizsben nincs glutén ugye?
2011. jan. 3. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is rizzsel kezdeném.
2011. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!