Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Yadin fogamzásgátló mellett...

Yadin fogamzásgátló mellett szoptatni már nem lehet igaz? Nagyon rosszakat hallottam a szopi melletti fogamzásgátlókról

Figyelt kérdés

igy nem kezdtem el szedni.de már néhy hós a baám alig szinte semmi tejem,alig akar szopni de gondoltam h az estieket megtartanám,de ma megjött és most kéne elkezdenem szedni...szerintetek?

tanácsot kérek nem lepontozást.


2011. okt. 16. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A Yadine kombinált fog.gátló, azt nem lehet szoptatás alatt tudtommal...egyrészt átmegy a tejbe, másrészt amúgy is elmegy tőle a tej. Szerintem ha elkezded szedni, egy szopira se marad tej . Persze dönthetsz így is ha nem akarsz tovább szoptatni, vagy szopi melletti egyfázisú készítményt kezdesz szedni (cerazette, azália) amellett lehet szoptatni.
2011. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Yadine mellett nem szabad. Vannak más tabletták, amiket lehet szedni szoptatás mellett is. Ezeket orvos írja fel. Egyébként ezt orvos mondta, hogy kezd el, vagy csak megmaradt régről neked?
2011. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezt szedtem terhesség előtt
2011. okt. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!